Polub nas na Facebooku Dołącz do naszej grupy na FB!
Newsy

Xyclopz zabiera głos w całej dramie związanej z przeciekiem

Czas na komentarz i posypanie głowy popiołem

To chyba ostatni rozdział całej dramy, w której Xyclopz ujawnił screen Deck Buildera Artifact i odpowiadał na pytania fanów, co było powodem natychmiastowego zerwania z nim współpracy przez Valve. Czas na gorzkie żale…

Xyclopz napisał na reddicie krótki komentarz dotyczący całej sprawy, w którym pisze, że po 48 godzinach rozpaczy i smutku zdecydował się na zabranie głosu.

  • Przeprasza Valve oraz wszystkich fanów za całe zamieszanie.
  • To była czysta głupota, której nigdy wcześniej się nie dopuścił w całej karierze. Ego i chęć poczucia się jak ktoś wyjątkowy, całkowicie go zaślepiła. Gdy przejrzał na oczy, było już za późno i teraz musi zmierzyć się z konsekwencjami.
  • Jest załamany, ale całkowicie akceptuje i rozumie karę oraz wyrzucenie z grona testerów Artifact.
  • Komentarz jest tylko po to, aby prosić fanów o wybaczenie, które pozwoli mu iść dalej, bo choć gryzie go poczucie winy, to życie toczy się dalej.
  • Prosi, żeby jego przykład był lekcją dla wszystkich, którzy bez zastanowienia wrzucają coś do internetu.

Okiem Karczmarza

Mleko się wylało i teraz czas na pokutę i bicie się w pierś. Trochę za późno, ale może lepiej późno, niż wcale? Może to kwestia różnic kulturowych, ale dla mnie to wpis pod publikę, być może nawet wymuszony przez samo Valve.

Xyclopz to nie dzieciak i z jego doświadczeniem w esporcie, musiał doskonale zdawać sobie sprawę z zagrożenia. Dlatego uważam, że i tak mu się upiekło. Zasady są po to aby je przestrzegać, a nie łamać. Z drugiej strony, fajnie było zobaczyć Deck Builder, choć z pewnością dla takiej informacji nie zrezygnowałbym z uczestnictwa w zamkniętych testach!

zvr
Twoja reakcja

O autorze

Karczmarz

Witajcie w karczmie Artifact: The Dota Card Game! Ja jestem Karczmarzem i zapraszam Was w nasze skromne progi. Możecie mnie kojarzyć z innej karczmy, jaką jest Gwint24.pl. Zatem rozgościcie się i bawcie się dobrze!