Polub nas na Facebooku Dołącz do naszej grupy na FB!
Newsy

StanCifka ogłasza turniej draft o 5 tysięcy dolarów! 128 miejsc w kwalifikacjach – i Ty możesz dołączyć!

Turniej o dużą stawkę

StanCifka, znany gracz karcianki Hearthstone zamierza przy Artifakcie zabawić dłużej niż Savjz, który wczoraj ogłosił powrót do MTG: Areny. Mało tego, ogłosił specjalny turniej! Stawką jest 5 tysięcy dolarów dla zwycięzcy bezpośredniego starcia ze streamerem w formacie BO3 (przeciwnik StanCifki musi wygrać 2 z 3 draftów, każdy z nich BO5). Nawet jeśli zwycięzca kwalifikacji przegra ze Stanem, to i tak otrzyma nagrodę w postaci 100 pakietów kart!

Szczegóły turnieju możemy znaleźć w oficjalnym poście od organizatora na subreddicie Artifacta – całego posta macie poniżej.

Szczegóły turnieju:

  • Kwalifikacje: maksymalnie 128 graczy, BO1 (jeden draft) w formacie BO3. Gracz rozgrywa 4 rundy wydraftowanym deckiem, a następnie draftuje nową talię, którą musi zwyciężyć w 3 rundach (pozostanie 8 graczy). Najlepszy z najlepszych uzyska przepustkę do głównego starcia ze Stanem (które będzie transmitowane na jego kanale)
  • Kwalifikacje startują 15 grudnia o godzinie 14:00 (czyli równo za tydzień). Każdy może wziąć udział
  • Starcie wygranego kwalifikacji ze StanCifką rozpocznie się 16 grudnia o 14:00. Bierze w nim udział tylko zwycięzca kwalifikacji i organizator
  • Check-in: do 15 minut przed startem turnieju

Making a 5 000 $ Draft Tournament Challenge avaliable for anyone from Artifact

zvr
Twoja reakcja

O autorze

Beletrysta

Młody i leniwy. Pasjonat wszelkich gier karcianych. Od Pokemon TCG, przez Gwinta, Magica, Hearthstone, na graniu w "tysiąca" kończąc - oto jego staż. Ponadto oddany miłośnik Football Managera.