Polub nas na Facebooku Dołącz do naszej grupy na FB!
Newsy

Jutro 5. rocznica DOTA 2, czy dowiemy się czegoś nowego o Artifact?

Czy tym razem się uda?

Ciągle jesteśmy głodni informacji na temat Artifact. Wiemy niewiele. Gra ma mieć swoją premierę z końcem 2018 roku, a wersja mobilna planowana jest na połowę 2019. O Artifact wiemy tyle, ile udało się wyciągnąć z dwurundowych prezentacji gameplayu przekazywanych przez dziennikarzy największych portali gamingowych na świecie. Więcej informacji znajdziecie w FAQ.

Co więcej, podobno Lifecoach jest zaangażowany w prace nad grą, a niepotwierdzone plotki w sieci wskazują również na udział ekipy Tempo Storm.

Jednak, jutro wypada piąta rocznica od premiery 09.07.2013 i to wydaje się być idealnym pretekstem do tego, aby przedstawić fanom kolejne informacje związane z grą karcianą osadzoną w uniwersum DOTA 2!

Szczerze mówiąc, jeśli się nie uda jutro, to nie mam pomysłu, kiedy dowiemy się czegoś więcej. Gamescom w sierpniu? Jak myślicie?

zvr
Twoja reakcja

O autorze

Karczmarz

Witajcie w karczmie Artifact: The Dota Card Game! Ja jestem Karczmarzem i zapraszam Was w nasze skromne progi. Możecie mnie kojarzyć z innej karczmy, jaką jest Gwint24.pl. Zatem rozgościcie się i bawcie się dobrze!