Polub nas na Facebooku Dołącz do naszej grupy na FB!
Newsy

Jak powstawała grafika bohaterki Kanna?

Karcianki, to hołd dla rysowników

Wielu graczy nie dostrzega artyzmu bijącego z kart. Pomija zupełnie tytaniczną pracę jaka została włożona w przygotowanie oprawy graficznej. Teoretycznie jest to zrozumiałe, bo aspekt artystyczny nie jest najważniejszy.

Jednak należę do tej części fanów karcianek, dla których oprawa graficzna jest bardzo ważna i nie chodzi mi o efekty, ale właśnie o ilustracje na kartach. Będąc starej daty, pamiętam grafiki Paula Bonnera w Doom Trooperze, do których śliniłem się śledząc każdy skrawek obrazka.

Czy ostatnio Gwint i fantastyczne arty wprost w wiedźmińskiego uniwersum.

Dlatego, cieszy mnie, że Artifact również jest pod tym względem dopieszczony, a ilustracje na kartach niemal ożywają podczas rozgrywki.


Jak powstawał art dla bohaterki Kanna?

Tym bardziej dobrze oglądało mi się video, na którym przedstawiono proces tworzenia jeden z ilustracji, a mianowicie bohaterki Kanna(y). Poziom szczegółowości i pieczołowitości przygniata. Polecam zobaczyć i z większą uwagą przyjrzeć się poszczególnym kartom. Wiele tracicie, jeśli beznamiętnie czytacie jedynie efekty i statystyki 🙂

Ps. który art według Was jest najlepszy i dlaczego? Dajcie znać w komentarzach!

zvr
Twoja reakcja

O autorze

Karczmarz

Witajcie w karczmie Artifact: The Dota Card Game! Ja jestem Karczmarzem i zapraszam Was w nasze skromne progi. Możecie mnie kojarzyć z innej karczmy, jaką jest Gwint24.pl. Zatem rozgościcie się i bawcie się dobrze!