Polub nas na Facebooku Dołącz do naszej grupy na FB!
Newsy

Boty będą grały wybranym przez nas deckiem!

Wybierz talię, przeciwko której chcesz ćwiczyć

Na Reddicie pojawił się wpis, w którym autor opublikował odpowiedź pracownika Valve  – Jeepa Barnetta – dotyczącą  rozgrywki z botami. TheVoir zadał pytanie dotyczące gry przeciwko botom. Czy AI będzie posiadało własny zestaw kart, czy będzie możliwość wyznaczenia talii, którą bot ma zagrać?

Odpowiedź była prosta, ale budująca:

Co oznacza, że będziemy mogli przetestować swoją talię przeciwko konkretnemu setupowi. Oczywiście, pozostaje pytanie jak trudnym przeciwnikiem okażą się boty? Wnosząc po deklaracjach Valve, że priorytetem są rozgrywki mulitplayer, a AI ograniczy się tylko do samouczka, to możemy wnioskować, iż przeciwnik elektroniczny nie będzie wyzwaniem.

Co ewidentnie podcina możliwości treningu, ale z drugiej strony opcja gry na konkretny setup może być bardzo interesująca. Zwłaszcza, że wszyscy zdajemy sobie sprawę jak działa meta i nie sądzę, aby Artifact potrafił zerwać ze smutną tradycją netdeckingu.

Dlatego, opcja gry na konkretny deck może być bardzo przydatnym narzędziem w trakcie budowania kontry lub nauki danej talii.

zvr
Twoja reakcja

O autorze

Karczmarz

Witajcie w karczmie Artifact: The Dota Card Game! Ja jestem Karczmarzem i zapraszam Was w nasze skromne progi. Możecie mnie kojarzyć z innej karczmy, jaką jest Gwint24.pl. Zatem rozgościcie się i bawcie się dobrze!