Polub nas na Facebooku Dołącz do naszej grupy na FB!
Newsy

Aktualizacja w tym tygodniu! Okrzyki kart, czat w grze, ustawienia nasycenia kart czerwonego i zielonego koloru!

Aktualizacja do Artifacta w drodze!

Na oficjalnym koncie Artifacta na Twitterze dostaliśmy informację o aktualizacji, która ma wyjść już w tym tygodniu! Oficjalnej listy zmian jeszcze nie udostępniono, ale twórcy uchylili rąbka tajemnicy w samych tweetach.

Aktualizacja doda czat, który pozwoli na komunikację między graczami nie tylko przy użyciu klawiatury, ale też przez okrzyki kart i herosów!

Inna funkcjonalność na którą możemy liczyć wraz z patchem, to możliwość saturacji kolorów w opcjach, która pozwoli na rozjaśnienie kart czerwonych i zielonych. Karty kolorowe doczekają się też specjalnych ikon, dzięki czemu łatwiej będzie je rozróżnić.

Więcej zmian już niedługo, ponieważ już w kolejnym tygodniu Artifact dostanie kolejną aktualizację. Deweloperzy wezmą się za grę po przerwie świątecznej, ponieważ mają przed sobą jeszcze trochę pracy. Czekamy na dalsze wieści!

zvr
Twoja reakcja

O autorze

Beletrysta

Młody i leniwy. Pasjonat wszelkich gier karcianych. Od Pokemon TCG, przez Gwinta, Magica, Hearthstone, na graniu w "tysiąca" kończąc - oto jego staż. Ponadto oddany miłośnik Football Managera.